+48 22 846 06 94 info@crispan.pl ul. Rzeźbiarska 84, 04-609 Warszawa

Piec konwekcyjny MINISNACK

Charakterystyka ogólna

Forni HiszpaniaPiece konwekcyjne włoskiej firmy HELPAN FORNI to część  naszej oferty, która skierowana jest do piekarzy i cukierników. Wychodząc naprzeciw ich zapotrzebowaniu nawiązaliśmy 12 lat temu współpracę z firmą HELPAN FORNI, która trwa do dnia dzisiejszego.

Model MINISNACK to najmniejszy budżetowy piec z oferty firmy HELPAN FORNI najlepiej sprawdzający się w różnego rodzaju barach, kawiarniach, restauracjach czy gorących punktach wypiekowych. Przy jego konstruowaniu firma Helpan Forni chciała uzyskać jak najwięcej przy jak najniższym koszcie końcowym. Dlatego piec serii MINISNACK nie imponuje nowoczesnym wyglądem czy najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Pomimo tego piec MINISNACK spełnia wszystkie warunki dzięki którym można otrzymać na nim dobrze wypieczone produkty końcowe. Dzięki dobrej izolacji termicznej oraz wysokiej klasy elementom grzewczym piece MINISNACK oferują równomierny i powtarzalny wypiek produktów. Nawiew gorącego powietrza jest wykonywany przez turbinę pracującą z prędkością 2800 obrotów na minutę. Wymiary i waga pieca MINISNACK umożliwia zainstalowanie go praktycznie w dowolnym miejscu.

Piece serii MINISNACK są dostępne tylko w wersji na 4 blachy w formacie 432×345. Piece można wyposażyć również w dodatkowe wyposażenie typu: podstawa lub komora fermentacyjna.

Piece MINISNACK dostępne są z dwoma rodzajami paneli sterowania: mechanicznymi lub digitalnymi. Panele pomimo swojej prostoty pozwalają w pełni wykorzystywać możliwości pieców, a dodatkowo w panelu digitalnym można zaprogramować 99 programów z podziałem do 6 faz w każdym z nich.

Wszystkie piece konwekcyjne firmy HELPAN FORNI są w całości produkowane we Włoszech, a zastosowane rozwiązania są zgodne z obowiązującymi normami CE.