+48 22 846 06 94 info@crispan.pl ul. Rzeźbiarska 84, 04-609 Warszawa

Piec z wózkiem stałym

Charakterystyka ogólna

Eurofours Francja

Piece z wózkiem stałym naszego francuskiego udziałowca firmy EUROFOURS są wytwarzane w oparciu o ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji tego typu urządzeń. Są one użytkowane w 126 krajach na całym świecie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Nasze piece z wózkiem stałym zbudowane są w sposób gwarantujący najwyższą wydajność przy jednoczesnym jak najmniejszym zużyciu energii. Testy producenta dowiodły, że temperatura ścian zewnętrznych pieca jest wyższa maksymalnie o 20 °C w stosunku do temperatury otoczenia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu do izolacji najwyższej jakości dostępnych materiałów. Zastosowanie do zamykania i otwierania drzwi elektromagnesów gwarantuje silny i równomierny docisk co przekłada się na idealne uszczelnienie komory wypiekowej. Szerokość pieca wynosi zaledwie 780 mm co pozwala na jego montaż i użytkowanie praktycznie w każdej lokalizacji.

Dostępne panele dotykowe E-drive pozwalają zaprogramować indywidualne wypieki nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Wszystkie elementy użyte do zbudowania naszych pieców z wózkiem stałym zostały wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej. Zastosowanie do produkcji najwyższej klasy materiałów zapewnia higienę i trwałość urządzeń zgodnie z obowiązującymi normami CE.ZADZWOŃ +48 22 846 06 94

LUB NAPISZ info@crispan.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą piecy piekarniczych: piece piekarnicze