+48 22 846 06 94 info@crispan.pl ul. Rzeźbiarska 84, 04-609 Warszawa

Piec wsadowy gazowy

(piec pokładowy, piec półkowy)

Charakterystyka ogólna

Logiudice Hiszpania

Innowacyjny wsadowy piec gazowy/olejowy (piec pokładowy, piec półkowy) model LFKR FOKUS włoskiej firmy LOGIUDICE FORNI spełnia wszelkie wymagania stawiane przez nowoczesnego piekarza. Gwarantuje równomierny wypiek produktów, niskie koszty eksploatacji, łatwą konserwację i niezawodność w długofalowym użytkowaniu.

Piec wsadowy LFKR FOCUS został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o zminimalizowaniu zużycia energii przy jednoczesnym zapewnieniu idealnego pieczenia. Dzięki specjalnemu położeniu palnika i zaparowników, można go umieścić między trzema ścianami, ponieważ całkowity dostęp serwisowy odbywa się od frontu urządzenia. Zaparowniki wytwarzają dużą ilość „mokrej” pary tak cenionej przez polskich piekarzy. Piece produkowane w wersjach z 3, 4 i 5 komorami wypiekowymi. Powierzchnie wypiekowe mają zakres od 6 m² do 24 m². Załadunek i rozładunek można wykonać za pomocą kilku dostępnych modeli aparatów załadowczych o zróżnicowanym stopniu zautomatyzowania.

Linia pieców wsadowych LFE ENERGY została zaprojektowana i zbudowana przez firmę LOGIUDICE FORNI i są w 100% wykonane we Włoszech.ZADZWOŃ +48 22 846 06 94

LUB NAPISZ info@crispan.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą piecy piekarniczych: piece piekarnicze