+48 22 846 06 94 info@crispan.pl ul. Rzeźbiarska 84, 04-609 Warszawa

Piec wsadowy elektryczny

(piec pokładowy, piec półkowy)

Charakterystyka ogólna

Logiudice Hiszpania

Innowacyjny wsadowy piec elektryczny (piec pokładowy, piec półkowy) model LFE ENERGY włoskiej firmy LOGIUDICE FORNI spełnia wszelkie wymagania stawiane przez nowoczesnego piekarza. Gwarantuje równomierny wypiek produktów, niskie koszty eksploatacji, łatwą konserwację i niezawodność w długofalowym użytkowaniu.

Piec wsadowy LFE ENERGY został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o zminimalizowaniu zużycia energii przy jednoczesnym zapewnieniu idealnego pieczenia. Dzięki specjalnemu położeniu grzałek i zaparowników, można go umieścić między trzema ścianami, ponieważ całkowity dostęp serwisowy odbywa się od frontu urządzenia. Piec jest standardowo wyposażony w urządzenie do optymalizacji mocy „ECO”, które umożliwia pracę nawet z zaledwie 50% zainstalowanej mocy. Zaparowniki wytwarzają dużą ilość „mokrej” pary tak cenionej przez polskich piekarzy. Piece produkowane w wersjach z 3, 4 i 5 komorami wypiekowymi. Powierzchnie wypiekowe mają zakres od 3 m² do 24 m². Załadunek i rozładunek można wykonać za pomocą kilku dostępnych modeli aparatów załadowczych o zróżnicowanym stopniu zautomatyzowania.

Linia pieców wsadowych LFE ENERGY została zaprojektowana i zbudowana przez firmę LOGIUDICE FORNI i są w 100% wykonane we Włoszech.ZADZWOŃ +48 22 846 06 94

LUB NAPISZ info@crispan.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą piecy piekarniczych: piece piekarnicze