+48 22 846 06 94 info@crispan.pl ul. Rzeźbiarska 84, 04-609 Warszawa

Piec obrotowy elektryczny

Charakterystyka ogólna

Eurofours Francja

Piece z obrotowe naszego francuskiego udziałowca firmy EUROFOURS są wytwarzane w oparciu o ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji tego typu urządzeń. Są one użytkowane w 126 krajach na całym świecie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Nasze elektryczne piece obrotowe zbudowane są w sposób gwarantujący najwyższą niezawodność. Obustronne kaskadowe zaparowanie wytwarza dużo mokrej pary. Przy takim rozwiązaniu parowniki w szybkim czasie osiągają znowu temperaturę potrzebną do następnego zaparowania komory pieca. Jest to prosty, wydajny, a przede wszystkim niezawodny sposób na otrzymanie po wypieku doskonałych produktów. Testy producenta dowiodły, że temperatura ścian zewnętrznych pieca jest wyższa maksymalnie o 20 °C w stosunku do temperatury otoczenia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu do izolacji najwyższej jakości dostępnych materiałów. Za wewnętrzny obieg powietrza odpowiedzialne są cztery wydajne turbiny oraz 6 bocznych klap nawiewowych, które można regulować i dostosować do indywidualnych wymagań użytkownika. 

Dostępne panele dotykowe E-drive pozwalają zaprogramować indywidualne wypieki nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Wszystkie elementy użyte do zbudowania naszych pieców obrotowych zostały wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej. Zastosowanie do produkcji najwyższej klasy materiałów zapewnia higienę i trwałość urządzeń zgodnie z obowiązującymi normami CE.ZADZWOŃ +48 22 846 06 94

LUB NAPISZ info@crispan.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą piecy piekarniczych: piece piekarnicze