+48 22 846 06 94 info@crispan.pl ul. Rzeźbiarska 84, 04-609 Warszawa

Piec modułowy

Charakterystyka ogólna

Eurofours Francja

Piece modułowe naszego francuskiego udziałowca firmy EUROFOURS są wytwarzane w oparciu o ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji tego typu urządzeń. Są one użytkowane w 126 krajach na całym świecie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Nasze piece modułowe zbudowane są w sposób gwarantujący najwyższą wydajność przy jednoczesnym jak najmniejszym zużyciu energii. Grzałki o średnicy 10 mm wykonane są z opancerzonego inoxu wysokotemperaturowego. Moc każdej grzałki jest dostosowana do modelu pieca w celu zapewnienia doskonałego przepływu ciepła od przodu do tyłu i od prawej do lewej strony pieca. Ich ilość zależy od modelu pieca. Tworzą one gęstą sieć, która zapewnia równomierny dopływ ciepła do każdej sztuki produktu. Są one zamocowane za pomocą specjalnych uchwytów, które ponadto zabezpieczają grzałki przed ryzykiem przypadkowego uszkodzenia np. łopatą załadowczą. Każdy moduł pieca wyposażony jest w 2 sondy temperatury dzięki czemu dystrybucja ciepła sterowana jest poprzez naprzemienne włączanie dolnej i górnej sekcji grzałek. Takie rozwiązanie pozwala zredukować ilość zużywanej energii elektrycznej przy jednoczesnym zagwarantowaniu równości wypieku.

Dostępne standardowe panele dotykowe E-drive pozwalają zaprogramować indywidualne wypieki nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Każdy z pieców można dodatkowo spersonalizować poprzez takie dodatki jak komunikację internetową (IOT) lub wybór koloru urządzenia.

Wszystkie elementy użyte do zbudowania naszych pieców modułowych zostały wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej. Zastosowanie do produkcji najwyższej klasy materiałów zapewnia higienę i trwałość urządzeń zgodnie z obowiązującymi normami CE.ZADZWOŃ +48 22 846 06 94

LUB NAPISZ info@crispan.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą piecy piekarniczych: piece piekarnicze