+48 22 846 06 94 info@crispan.pl ul. Rzeźbiarska 84, 04-609 Warszawa

Piec konwekcyjny Prestige

Charakterystyka ogólna

Eurofours Francja

Piece konwekcyjne naszego francuskiego udziałowca firmy EUROFOURS są wytwarzane w oparciu o ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji tego typu urządzeń. Są one użytkowane w 126 krajach na całym świecie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Nasze piece konwekcyjne Prestige zbudowane są w sposób gwarantujący najwyższą wydajność przy jednoczesnym jak najmniejszym zużyciu energii. Testy producenta dowiodły, że temperatura ścian zewnętrznych pieca konwekcyjnego Prestige jest wyższa maksymalnie o 20 °C w stosunku do temperatury otoczenia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu do izolacji najwyższej jakości dostępnych materiałów. Podwójna szyba drzwi o grubości 6 mm umożliwia naturalną wentylację obniżającą temperaturę powierzchni zewnętrznej oraz łatwy demontaż i szybkie czyszczenie zapewniające idealną widoczność produktów w komorze wypiekowej.

Dostępne panele dotykowe E-drive pozwalają zaprogramować indywidualne wypieki nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Każdy z pieców można dodatkowo spersonalizować poprzez takie dodatki jak: system automycia, komunikację internetową (IOT) lub wybór koloru urządzenia.

Wszystkie elementy użyte do zbudowania naszych pieców konwekcyjnych zostały wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej. Zastosowanie do produkcji najwyższej klasy materiałów zapewnia higienę i trwałość urządzeń zgodnie z obowiązującymi normami CE.ZADZWOŃ +48 22 846 06 94

LUB NAPISZ info@crispan.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą piecy piekarniczych: piece piekarnicze