+48 22 846 06 94 info@crispan.pl ul. Rzeźbiarska 84, 04-609 Warszawa

Piec konwekcyjny POWERSNACK

Charakterystyka ogólna

Forni HiszpaniaPiece konwekcyjne włoskiej firmy HELPAN FORNI to część  naszej oferty, która skierowana jest do piekarzy i cukierników. Wychodząc naprzeciw ich zapotrzebowaniu nawiązaliśmy 12 lat temu współpracę z firmą HELPAN FORNI, która trwa do dnia dzisiejszego.

Model POWERSNACK jest budżetowym piecem najlepiej sprawdzającym się w różnego rodzaju barach, kawiarniach, restauracjach czy gorących punktach wypiekowych. Przy jego konstruowaniu firma Helpan Forni chciała uzyskać jak najwięcej przy jak najniższym koszcie końcowym. Dlatego piece serii POWERSNACK nie imponują nowoczesnym wyglądem czy najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Pomimo tego piece tego segmentu spełniają wszystkie warunki urządzeń dzięki którym można otrzymać dobrze wypieczone produkty końcowe. Dzięki dobrej izolacji termicznej oraz wysokiej klasy elementom grzewczym piece POWERSNACK oferują równomierny i powtarzalny wypiek produktów. Nawiew gorącego powietrza jest wykonywany przez turbinę pracującą z prędkością 2800 obrotów na minutę. Wymiary i waga pieców umożliwia zainstalowanie ich praktycznie w dowolnym miejscu.

Piece serii POWERSNACK są dostępne w wersjach na 2, 3 lub 4 blachy w formacie 60×40 zamiennie z pojemnikami GN 1/1. Piece można wyposażyć również w dodatkowe wyposażenie typu: podstawa lub komora fermentacyjna.

Piece POWERSNACK dostępne są z dwoma rodzajami paneli sterowania: mechanicznymi lub digitalnymi. Panele pomimo swojej prostoty pozwalają w pełni wykorzystywać możliwości pieców, a dodatkowo w panelu digitalnym można zaprogramować 99 programów z podziałem do 6 faz w każdym z nich.

Wszystkie piece konwekcyjne firmy HELPAN FORNI są w całości produkowane we Włoszech, a zastosowane rozwiązania są zgodne z obowiązującymi normami CE.