+48 22 846 06 94 info@crispan.pl ul. Rzeźbiarska 84, 04-609 Warszawa

Piec konwekcyjny R-Box

Charakterystyka ogólna

Eurofours Francja

Piece konwekcyjne naszego francuskiego udziałowca firmy EUROFOURS są wytwarzane w oparciu o ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji tego typu urządzeń. Są one użytkowane w 126 krajach na całym świecie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Nasze piece konwekcyjne R-Box są tańszą alternatywą dla modelu Prestige. Przeznaczone są dla Klientów potrzebujących małych pieców do podstawowego wypieku produktów w takich punktach jak : kawiarnie, stacje benzynowe, mała gastronomia,  etc. Zbudowane zostały w oparciu o technologie stosowane przez włoskich producentów pieców konwekcyjnych. Zastosowanie tańszych komponentów i powszechnie używanych rozwiązań przełożyło się na niższą cenę finalną naszych pieców przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wypieków, które można na nich uzyskać. Zauważalną różnicą mającą wpływ na cenę ma ich pojemność, a mianowicie 4 blachy wypiekowe zamiast 5 dostępnych w modelu Prestige. Mniejsza pojemność komory wypiekowej pozwoliła również na zastosowanie grzałek o niższej mocy co pozwoliło znacznie ograniczyć zapotrzebowanie urządzenia na energię elektryczną.

Dostępny panel dotykowy E-drive 4 generacji pozwala na zapisanie aż 150 programów. Dodatkowymi funkcjami są: system oszczędności energii, eliminacja nieprzyjemnych zapachów oraz wprowadzanie receptur i diagnostyka przez port USB.

Wszystkie elementy użyte do zbudowania naszych pieców konwekcyjnych zostały wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej. Zastosowanie do produkcji najwyższej klasy materiałów zapewnia higienę i trwałość urządzeń zgodnie z obowiązującymi normami CE.

ZADZWOŃ +48 22 846 06 94

LUB NAPISZ info@crispan.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą piecy piekarniczych: piece piekarnicze