+48 22 846 06 94 info@crispan.pl ul. Rzeźbiarska 84, 04-609 Warszawa

Miesiarka spiralna do ciasta ASM-EVO z dzieżą stałą

Miesiarka do ciasta (inaczej mieszałka, czy miesiałka do ciasta)

Charakterystyka ogólna

Mixer Włochy - miesiarki do ciasta z dzieżą stałą (mieszałki, miesiałki)

Miesiarka do ciasta ASM-EVO to miesiarka spiralna z dzieżą stałą (inaczej miasiałka lub mieszałka do cista) włoskiej firmy MIXER wykonana jest ze stali lakierowanej i posadowiona na ziemi na 4 regulowanych nóżkach.

Dzieża, spirala i kratka ochronna wykonane są ze stali nierdzewnej. Za napęd modelu ASM EVO odpowiedzialne są dwa niezależne 2-biegowe silniki dla spirali i dzieży. Przeniesienie napędu następuje za pomocą kół pasowych i siedmiu pasów klinowych (napęd spirali), a sama dzieża pracuje na łożysku oporowym. Zastosowanie takich rozwiązań (dublowanie systemów napędowych) praktycznie wyklucza zatrzymanie się maszyny spowodowane standardową eksploatacją.

Panel sterowania miesiarki urządzenia składa się z dwóch oddzielnych zegarów dla każdej prędkości miesienia ciasta. Przełączanie pomiędzy nimi następuje automatycznie bez zatrzymywania się miesiarki. Dodatkowo panel sterowania zawiera przełącznik do odwróconego obrotu dzieży oraz oddzielny przełącznik do obrotu impulsowego dzieży pomagającego przy usuwaniu ciasta po skończonej pracy.

Miesiarka do ciasta ASM EVO jest w całości wyprodukowana na terenie Włoch z zachowaniem wszystkich standardów produkcji obowiązujących na terenie Unii Europejskiej oraz posiada wszystkie potrzebne certyfikaty CE.