+48 22 846 06 94 info@crispan.pl ul. Rzeźbiarska 84, 04-609 Warszawa

Dzielarka do ciasta bułek i chleba – manualna

Charakterystyka ogólna

Daub Holandia - dzielarka do ciasta bułek i chleba

Dzielarki hydrauliczne Robocut firmy DAUB to dzielarki do ciasta bułek, chleba i innych wypieków. Są delikatne dla ciasta, mobilne i zaprojektowane tak, aby były łatwe w konserwacji. Wszystkie modele są wyposażone w specjalnie zaprojektowany i niezawodny system hydrauliczny.

Pełna gama dzielarek Robocut jest solidnie wykonana, cicha i łatwa w użyciu. Dzielarki Robocut są dostępne zarówno z okrągłymi, jak i kwadratowymi zbiornikami na ciasto. W obu wersjach zbiorników jest możliwość wyboru różnych zakresów wagi kęsów ciasta.

Dzielarki do ciasta chleba i bułek DAUB zostały zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe międzynarodowe standardy higieniczne, bezpieczeństwa i obsługi.

Panel sterowania dzielarki obsługiwany jest za pomocą joysticka i przycisków (opcjonalnie może to być panel z przyciskami dotykowymi).

Noże dzielące wykonane są ze stali nierdzewnej i wyposażone są w system podnoszenia dla łatwego ich czyszczenia po skończeniu pracy.

Dzielarka wyposażona jest w koła obrotowe z hamulcami ułatwiającymi bezproblemowe przemieszczanie urządzenia przez jedną osobę.