+48 22 846 06 94 info@crispan.pl ul. Rzeźbiarska 84, 04-609 Warszawa

Dzielarka automatyczna

Charakterystyka ogólna

Daub Holandia

Dzielarki hydrauliczne Robocut Automatic firmy DAUB są delikatne dla ciasta, mobilne i zaprojektowane tak, aby były łatwe w konserwacji.

Wszystkie modele są wyposażone w specjalnie zaprojektowany i niezawodny system hydrauliczny. Pełna gama dzielarek Robocut Automatic jest solidnie wykonana, cicha i łatwa w użyciu. Modele Robocut są dostępne zarówno z okrągłymi, jak i kwadratowymi zbiornikami na ciasto. W obu wersjach zbiorników jest możliwość wyboru różnych zakresów wagi kęsów ciasta.

Dzielarki DAUB zostały zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe międzynarodowe standardy higieniczne, bezpieczeństwa i obsługi. Panel sterowania obsługiwany jest za pomocą joysticka i przycisków (opcjonalnie może to być panel z przyciskami dotykowymi). Noże dzielące wykonane są ze stali nierdzewnej i wyposażone są w system podnoszenia dla łatwego ich czyszczenia po skończeniu pracy. Dzielarka wyposażona jest w koła obrotowe z hamulcami ułatwiającymi bezproblemowe przemieszczanie urządzenia przez jedną osobę.

Wersja Automatic w stosunku do wersji standardowej dodatkowo jest wyposażona w system dzielenia automatycznego „One-touch” i automatyczne zwalnianie pokrywy po skończonym procesie dzielenia ciasta. Dzięki systemowi „One-touch” osoba obsługująca urządzenie nie musi trzymać joysticka przez cały czas prasowania i dzielenia ciasta – wystarczy jedno dotknięcie, aby maszyna samodzielnie kontynuowała proces prasowania lub dzielenia ciasta.